Geoblog.pl    megizak    Podróże    Kreta 2013    Stavros ostatni dzień naszego pobytu na Krecie

Stavros ostatni dzień naszego pobytu na Krecie

Grecja
Grecja, Stavrós

Ten ostatni dzień pobytu na Krecie postanowiliśmy spędzić już całkiem lajtowo. Do południa leżakowaliśmy sobie na naszej plaży. Potem musieliśmy oddać nasz samochód. Właścicielka zawiozła nas z powrotem do Blue Beach naszego apartamentu.
Wieczorkiem pierwszy raz mogliśmy zobaczyć zachód słońca, bo tak do tej pory nie mieliśmy okazji bo ciągle byliśmy w rozjazdach.

Serdecznie Wam polecamy to miejsce. Kto lubi być z dala od zgiełku to jest tu fantastycznie.
Póki co rozstaje się z Wami

To moja pierwsza podróż opisana na tym blogu. Przepraszam za styl i za błędy jak się trafią. Mam nadzieję, że z chęcią go przeczytacie i wyniesiecie z niego coś, co się Wam przyda gdybyście jechali w te tereny. Pozdrówka

Magda i Marek

zula - 2013-07-29 11:53
Ciekawie opisana podróż .
Życzę kolejnych wyjazdów , z przyjemnością poczytam , zdjęcia bardzo ładne,
pozdrawiam

BoRa
BoRa - 2013-07-29 19:27
Z przyjemnością poczytałam.
Wspaniałe miejsca odwiedziliście.
pozdrawiam serdecznie i czekam na dalsze opisy podróży
BoRa

megizak
megizak - 2013-07-30 00:29
Miło z waszej strony, że miałyście ochotę do mnie zaglądnąć. To moja pierwsza opisana wyprawa. Muszę cofnąć się w czasie aby rzucić kolejne wyprawy. Pozdrawiam